Jako jeden z liderów branży poligraficznej, z siedzibą w okolicach Poznania poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK INTROLIGATORA / PRACE MANUALNE

Poznań (okolice), Mrowino (pow. poznański) 5/2017

Obowiązki:

prace pomocnicze przy maszynach introligatorskich,
prace manualne typu : wklejanie płyt CD do książek, insertowanie, konfekcjonowanie, składanie teczek oraz pakowanie gotowego wyrobu,
inne drobne prace introligatorskie, głównie manualne.

Wymagania:

odpowiedzialność, dokładność i motywacja do pracy,
gotowość do pracy w systemie 3 –zmianowym
doświadczenie nie jest wymagane – konieczne posiadanie zdolności manualnych oraz chęci do pracy,
o stanowisko mogą się ubiegać również osoby niepełnosprawne.

Oferujemy:

pracę w nowoczesnym przedsiębiorstwie poligraficznym,
stabilne zatrudnienie,
możliwość rozwoju zawodowego i szkolenie na operatorów maszyn introligatorskich.

Firma zapewnia dowóz pracowników z i do Poznania.

Aplikuj na powyższe stanowisko, wyślij do nas maila ze swoim CV (curriculum vitae)

WYŚLIJ CV e-mailem na adres: sekretariat@cgs.pl

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. 2016 r. poz. 922″